To na początek spis zamkó jaki jest na stronie u Blacky:
АР Крим / Krym
1. Алушта - Ałuszta
2. Артек - Artek
3. Ластівчине Гніздо
4. Сімеїз - Simeiz
5. Сімферополь - Symferopol
6. Судак - Sudak
7. Феодосія: Цитадель - Teodozja (Feodozja)
8.
Фуна
Вінницька область -
Obwód Winnicki
1. Бар - Bar
2. Буша - Busza
3. Вінниця - Winnica
4. Літин - Lityn
5. Муровані Курилівці - Kuryłowce Murowane
6. Озаринці - Ozarzyńce
7. Селище -
8. Хмільник - Chmielnik
Закарпатська область -
Zakarpacie
1. Бронька - Szuhabaranka
2. Вари (зр)
3. Виноградове
4. Довге
5. Квасове
6. Мукачеве - Mukaczów
7. Невицьке
8. Середнє
9. Ужгород - Użgorod
10. Хуст
11. Чинадієво
12. Чинадієво- "Карпати" (Мисливський палац Шенборнів)
Iвано-Франківська область -
Obwód Iwano-Frankowski
1. Бурштин
2. Галич - Halicz
3. Заболотів (зр)
4. Івано-Франківськ (Станіславів) - Stanisławów
5. Крилос
6. Манява
7. Маріямпіль
8. Надвірна
9. Пнів - Pniów
10. Раковець - Rakowiec
11. Чернелиця
Львівська область - Obwód Lwowski
1. Белз - Bełz
2. Броди - Brody
3. Вел. Любінь - Lubień Wielki
4. Гологори (зр., лишилася лише колона).
5. Добромиль - Dobromil
6. Дрогобич (вежа) - Drohobycz
7. Жовква - Żółkiew
8. Звенигород (зр.) - Zwinogród
9. Золочів - Złoczów
10. Крехів - Krechów
11. Муроване
12. Олесько - Olesko
13. П'ятничани - Piatniczany
14. Підгірці (а тут - архівні фото).
15. Поморяни - Pomorzany
16. Роздол - Rozdół
17. Свірж - Świrz
18. Старе Село - Stare Sioło
19. Східниця - Schodnica
20. Тартаків - Tartaków
21. Тустань - Tustań
22. Ходорів (зруйнований).
Тернопільська область
1. Бережани - Brzeżany
2. Буданів
3. Бучач - Buczacz
4. Висічка
5. Вишнівець
6. Гримайлів - Grzymałów
7. Долина (Янів) - Dolina (Janów)
8. Завалів (зр) - Zawałów
9. Залізці
10. Збараж - Zbaraż
11. Золотий Потік - Złoty Potok
12. Колиндяни
13. Кременець - Krzemieniec
14. Кривче - Krzywcze
15. Кудринці - Kudryńce
16. Ланівці
17. Личківці
18. Микулинці - Mikulińce
19. Новосілка - Nowosiółka
20. Озеряни
21. Окопи - Okopy Św. Trójcy
22. Підгорянський монстир
23. Підзамочок
24. Сидорів - Sidorów
25. Скала-Подільська - Skała Podolska
26. Скалат - Skałat
27. Теребовля - Trembowla
28. Тернопіль - Tarnopol
29. Товсте
30. Токи - Toki
32. Червоногруд
33. Чортків - Czortków
34. Ягільниця - Jagielnica
35. Язловець - Jazłowiec
Рівненщина і Волинь Wołyń
1. Гоща
2. Губків
3. Дубно - Dubno
4. Зимне
5. Клевань - Klewań
6. Корець - Korzec
7. Луцьк - Łuck
8. Межиріч
9. Новомалин - Nowomalin
10. Олика - Ołyka
11. Острог - Ostróg
12. Рівне
13. Тайкури
14. Тараканів
Хмельницька область Obwód Chmielnicki
1. Брага
2. Жванець - Żwaniec
3. Збриж
4. Зіньків - Zinków
5. Ізяслав
6. Кам'янець - Kamieniec Podolski
7. Летичів
8. Меджибіж - Międzybórz
9. Панівці
10. Пилява
11. Рихта - Rychta
12. Сатанів - Satanów
13. Сатанівська Слобідка
14. Славута - Sławuta
15. Старокостянтинів - Starokonstantynów
16. Сутківці - Sutkowce
17. Тихомль
18. Чорнокозинці - Czarnokozińce
Споруди з інших регіонів Inne Rejony
1. Бердичів (Жит) - Berdyczów
2. Білгород-Дністровський (Од) - Białgorów Dnieprowski (Akerman)
3. Київ: Золоті ворота - Kijów
4. Хотин (Чернів) - Chocim